Festiwal z Natury
Wspólny cel
Składamy się na jedną całość. Razem tworzymy klimat.
Wytrawni prelegenci
Preeti Agrawal, Ryszard Kulik, Joanna Mendecka i inni
Festiwalowe atrakcje
Nie jesteśmy w stanie ich wyliczyć...

Wystawcy

Logotyp Fantastyczne Światy

FANTASTYCZNE ŚWIATY tworzą młodzi ludzie z kilkuletnim doświadczeniem w branży i ogromną, zaraźliwą pasją do książek.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta, dlatego duży nacisk kładziemy na bardzo dobry i szybki kontakt z Kupującym.

Doradzamy, polecamy, odpowiadamy na wszystkie trudne zapytania ofertowe. Naszym celem jest satysfakcja Klienta, który zadowolony z obsługi w naszym sklepie, z chęcią do nas wróci.

www.fantastyczneswiaty.pl


Logotyp Helfix

HELFIX to kompleksowy program odnowy i wspierania zdrowia. Helfix to naturalne kompozycje ziołowe wspomagające dobre funkcjonowanie organizmu. Dzięki temu utrzymasz dobre samopoczucie, zdrowie i młody wygląd. Coś czego pragniemy? Długowieczność – ale tego chyba nie można obiecać.

Najważniejsze dla nas jest przywrócenie naturalnej równowagi i prawidłowych funkcji fizjologicznych.

Widzimy, że XXI to duże tempo życia i duże przeciążenie naszego organizmu, nie dajemy sobie z tym rady, tyjemy, boli nas wątroba, cierpimy na zaparcia, jesteśmy ciągle zmęczeni.

Ale tak nie musi być! Nie ma chorób właściwych dla wieku. Zawsze warto zadbać o siebie, zawsze możesz poczuć się lepiej!

Zaufaj mocy ziół i krok po kroku odbuduj nastrój i dobre samopoczucie.

www.helfix.pl


Logotyp Apis Białystok

APIS Sklep Pszczelarski został założony w 1998 roku. Zajmuje się sprzedażą naturalnego miodu pszczelego najwyższej jakości, pochodzącego z terenów województwa podlaskiego. Z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą liczbę zadowolonych klientów, którym zależy na jakości połączonej z atrakcyjną ceną produktów.

Sklep prowadzi sprzedaż sprzętu, odzieży pasiecznej oraz całoroczny skup wosku i kitu pszczelego (propolisu). Oferuje kilkadziesiąt akcesoriów pszczelarskich oraz umożliwia zamieszczanie ogłoszeń na tablicy informacyjnej.

Poza sprzedażą miodu, w ofercie znajduje się pyłek kwiatowy, pierzga, kit pszczeli (propolis), naturalne kosmetyki do ciała oraz świece i figurki z wosku pszczelego.

www.apis.bialystok.pl


Logotyp Be Natural

BE NATURAL to sklepy propagujące nowe spojrzenie na ekologiczne zakupy. Oferujemy produkty ekologiczne, specjalistyczną żywność, kosmetyki naturalne, akcesoria niemowlęce, eko środki czystości a także wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu BeNatural oraz do odwiedzania naszych salonów w Katowicach oraz w Białymstoku.

www.benatural.pl

 


Logotyp Zdrowa Spiżarnia

ZDROWA SPIŻARNIA, to sklep z produktami dla tych, którzy chcą żyć zdrowo – jest oferta dla wegan, wegetarian, alergików czy cukrzyków, a wszystko z ekologicznymi atestami. Do tego wiele specjałów z różnych regionów Polski. Są też specjalne słodycze i wypieki dla cukrzyków, osób na diecie bezglutenowej a także bezmlecznej.

Sprowadzamy najwyższej jakości ekologiczne warzywa i owoce. Wszystkie one mają atesty, że pochodzą ze zdrowej uprawy, nie są pryskane chemią czy modyfikowane. W każdy wtorek mamy świeże dostawy. U nas można też z wybranych ziaren przemielić mąkę na swój domowy chleb, na miejscu jest młynek z bukowego drewna. Są pyszne miody w tym nasz faworyt – koniczynowy!

W Zdrowej Spiżarni nie brakuje herbatek i kaw pochodzących ze strefy wolnego handlu. Z napoi są też syropy i soki tłoczone, które działają przeciwnowotworowo. Można kupić oleje roślinne, w tym popularny ostatnio olej lniany. W lodówkach znajdziemy m.in. jajka przepiórcze, ale także kurze, z wolnego wybiegu. A do smarowania na kanapki – różnego rodzaju pasty z migdałów, pestek dyni czy orzechów laskowych. Jest też duży wybór ciemnych makaronów i sosów warzywnych.

Oprócz produktów spożywczych są też naturalne kosmetyki, środki czystości i artykuły higieniczne.

Pragniemy promomować zdrową dietę, ekologiczny tryb życia. Tym wszystkim którzy od dawna dbają o swoje dobre samopoczucie chcemy dać miejsce w którym znajdą większość rzeczy potrzebnych w „zdrowej kuchni”.

By rozwijać tę pasję w innych postaramy się podążać za wiedzą i potrzebami naszych klientów, poszukiwać nowych smaków i inspiracji. Poprzez dietę pięciu przemian, Św. Hildegardy, makrobiotyczną, kuchnię japońską i wiele innych. Razem z Wami tworzyć będziemy ofertę najlepszą, najpotrzebniejszą i najzdrowszą.

www.zdrowaspizarnia.pl