Festiwal z Natury
Wspólny cel
Składamy się na jedną całość. Razem tworzymy klimat.
Wytrawni prelegenci
Preeti Agrawal, Ryszard Kulik, Joanna Mendecka i inni
Festiwalowe atrakcje
Nie jesteśmy w stanie ich wyliczyć...

Sponsorzy

JR TECHLogotyp JRTech

Dystrybutor profesjonalnych narzędzi marek Festool, Metabo, Fein, Dewalt. Organizuje szkolenia dla wykonawców różnych branż. Odbywają się one w nowoczesnym Podlaskim Centrum Narzędziowym, w którym stolarze, cieśle,blacharze i parkieciarze mają możliwość przetestowania i zapoznania z możliwościami nowoczesnych urządzeń.

www.jrtech.com.pl

 

Logotyp FestoolFESTOOL

Narzędzia spełniające najwyższe wymagania. Festool produkuje narzędzia w oparciu o rozwiązania systemowe oraz innowacyjne technologie, które służą efektywnej pracy a także bezpieczeństwu i ochronie zdrowia użytkowników. Firma przywiązuje również wagę do aspektów czystego środowiska pracy oraz koncepcji bez wysiłkowego transportu narzędzi i materiałów.

www.festool.pl

 

Logotyp Dom ZrajkowskiDOM ZRAJKOWSKI

DOM Zrajkowski, to rodzinna firma z tradycją przekazywaną z ojca na syna. Od 1989 roku firma intensywnie się rozwija i działa na większą skalę. Głównym profilem działalności firmy jest budowa domów z drewna. Klientom oferujemy domy z bali, domy drewniane pod klucz, karczmy i motele z drewna, pensjonaty oraz drewniane domy letniskowe. Drewno do budowy domów pozyskujemy z najczystszej części Polski – Podlasia, a jego obróbka zachodzi w sposób ekologiczny. Domy budujemy ze świerku, sosny, jodły oraz modrzewia – czyli drzew „oddychających” co gwarantuje naturalną klimatyzację i chroni drogi oddechowe mieszkańców.

Jesteśmy w stanie wykonać, a także zrealizować dowolny projekt oraz wnętrze domu dostosowane do potrzeb i stylu życia klienta.

www.domzrajkowski.plwww.facebook.com/domydrewniane