Festiwal z Natury
Wspólny cel
Składamy się na jedną całość. Razem tworzymy klimat.
Wytrawni prelegenci
Preeti Agrawal, Ryszard Kulik, Joanna Mendecka i inni
Festiwalowe atrakcje
Nie jesteśmy w stanie ich wyliczyć...

Program

 

PROGRAM DLA DOROSŁYCH

Godzina / Miejsce

Green Room

Sala kameralna

Sala wystaw. 1

Sala wystaw. 2

SOBOTA - 29 czerwca 2013 r.

10.00 – 11.30

 Warsztaty mydlarskieMarcela Sajkowska

 Odkrywanie natury. Praktyka głębokiej ekologiiRyszard Kulik

 Pachnące Naturalne Pranie - Paula Jackowska  Tańce w kręgu - Iwona Dzierma (lub na zewnątrz)

12.00 – 13.30

 Masaż antykolkowy – Małgorzata Czarnecka  Naturalnie, że blisko: o noszeniu dzieci w chuście – Dorota Zaniewska  W przygotowaniu.  Fotografowanie krajobrazu – Igor Iwaszko

14.00 – 15.30

 Odnowienie Twojego połączenia z Ziemią – Anna Nell  Rodzina w trzech pokoleniach – Preeti Agrawal  Film: „To tylko zwierzęta”  Pilatesowy zawrót głowy - Agnieszka Kozioł

16.00 – 17.30

 Kosmetyki? Naturalnie! – Emilia Jaworska  Godz. 16.00 i 17.00 Premiera klipu: „Ostatnia melodia kresów” – Lukasyno  W co się bawić z dzieckiem? – Monika Kępczyńska  Joga na trawie - Ewa Rydzewska-Suma (lub na zewnątrz)

NIEDZIELA - 30 czerwca 2013 r.

10.00 – 11.30

 Sztuka Ruchu i Relaksu: Body Ball Therapy – Izabell Drobisz  Ratuj Polską Pszczołę - Antoni Ignatowicz, Filip Jackowski  Z gliny ulepieni – Patrycja Meunier  Qi gong – styl lecącego żurawia - Elżbieta Urban

12.00 – 13.30

 Ekologia w kuchni, czyli żywieniowy recykling – Edyta Żuk-Kempa  Film: „Oblicze porodu”  Twórczy recykling śmiecia - Izabela Burzyńska  Kobieta w naturze - Anna Żebrowska

14.00 – 15.30

 Zdrowy kąsek – Ula Humienik-Dworakowska  Dbanie o odporność i zdrowie dziecka - Joanna Mendecka  Mapa marzeń, czyli którędy do Twoich pragnień? – Małgorzata Dawid-Mróz Pupa niemowlaka – Paula Jackowska

16.00 – 17.30

 Bliskość w łonie – Emilia Jaworska  Możesz być blisko natury – Filip Jackowski Dlaczego ekowioska – Jerzy Fiedoruk  Dziergać każdy może - Koło Gospodyń Miejskich  Biżuteria „odzyskana” - Elżbieta Bartoszewicz, Daria Januszkiewicz

 

PROGRAM DLA DZIECI

Godzina / Miejsce

Kącik dziecięcy

Na zewnątrz

SOBOTA - 29 czerwca 2013 r.

10.00 – 10.50

Joga na trawieEwa Rydzewska-Suma

-

11.00 – 11.50

 WiankoWije i ZiemioSekrety – Kamila Januć-Mazurek

-

12.00 – 12.50

 Zajęcia pokazowe z Fotografii Polaroidowej – Łukasz ‚Niesforny’ Zimnoch-Bednarek

-

13.00 – 13.50

 Włóczkowe mandale – Ula Humienik-Dworakowska

-

14.00 – 14.50

 -

Samoloty i latawce

15.00 – 15.50

 Gawędziarze – Patrycja Hryszko, Monika Horodek

-

16.00 – 16.50

 Jadalne farby – Agnieszka Kuklik, Magda Brzosko-Przybysz, Monika Żywalewska

-

NIEDZIELA - 30 czerwca 2013 r.

10.00 – 10.50

 Muzykowanie i brykanie – Monika Kępczyńska

-

11.00 – 11.50

 -

Zdobądź szczyt - Mateusz Zaręba

12.00 – 12.50

 Spotkanie z ceramiką – Jerzy Fiedoruk

-

13.00 – 13.50

 Ale Lale - Agnieszka Kuklik, Magda Brzosko-Przybysz, Monika Żywalewska

Zdobądź szczyt - Mateusz Zaręba

14.00 – 15.30

 Capoeira – Łukasz Pietrynczak, Andrzej Żmiejko

-

16.00 – 17.00

 Zrób swoje drzewko – Katarzyna Kamińska-Cimoszuk

-