Festiwal z Natury
Wspólny cel
Składamy się na jedną całość. Razem tworzymy klimat.
Wytrawni prelegenci
Preeti Agrawal, Ryszard Kulik, Joanna Mendecka i inni
Festiwalowe atrakcje
Nie jesteśmy w stanie ich wyliczyć...

Prelegenci

Preeti AgrawalDR PREETI AGRAWAL – jest doktorem nauk medycznych ginekologii i położnictwa. Ukończyła studia medyczne w S.M.S.Medical Collage Jaipur w Indiach. Obszarem jej zainteresowań jest medycyna holistyczna. Łączy wiedzę medycyny tradycyjnej z medycyną naturalną, psychosomatyczną i zasadami medycyny starodawnej. Prowadzi cykl wykładów pt.: „Program świadomego i planowanego macierzyństwa”. Napisała kilka książek, m.in. „Odkrywam macierzyństwo”, „Siła jest w tobie”, „Kobieta i natura”. Od lat miesięcznik Zwierciadło publikuje wywiady z dr Agrawal, dotyczące spraw kobiecych – miesiączki, problemów z niepłodnością, zmian menopauzalnych, ciąży oraz najczęstszych chorób i dolegliwości kobiet.

www.preetigin.pl

 

Joanna Mendecka

JOANNA MENDECKA psycholożka, której wykształcenie jest mocno weryfikowane przez dzieci – zarówno własne, jak i mam, z którymi pracuje. Towarzyszy kobietom będącym w ciąży, uczy rodziców zdrowego żywienia, pokazuje możliwości naturalnych metod pielęgnacji oraz wspierania odporności dzieci. Prowadzi warsztaty dla mam.

www.mamowanie.pl

 

 

 

 

Małgorzata Dawid-Mróz

MAŁGORZATA DAWID-MRÓZ – pisarka, blogerka, optymistka z wyboru. Od prawie 4 lat prowadzi bloga Manufaktura Radości i działa w obszarze kreatywnego rozwoju. Jest autorką książki „Bajki o życiu”. Zafascynowana człowiekiem, zmianami jakie się w nim dokonują i cudami, które zdarzają się po drodze, kiedy mamy odwagę żyć po swojemu. Pisanie jest sposobem na dzielenie się zachwytem nad światem, drogą do inspirowania i dokładaniem cegiełki do tego, żeby ten świat był zwyczajnie dobry – a nam żyło się lepiej. Spotkania na żywo to kontynuacja pracy i okazja do zarażania optymizmem, radością i pasją.

www.manufaktura-radosci.blogspot.com

 

 

Ryszard KulikRYSZARD KULIK doktor psychologii, trener, aktywista ekologiczny, felietonista miesięcznika „Dzikie Życie”, autor książek dotyczących relacji człowiek – przyroda, min. „Odkrywanie natury”. Od wielu lat angażuje się w prowadzenie edukacji ekologicznej i psychologicznej. W swojej działalności czerpie inspirację przede wszystkim z bliskiego kontaktu z dziką przyrodą, z psychologii humanistycznej oraz filozofii głębokiej ekologii. Jego pasją jest życie, a najwięcej nauczył się o nim spędzając samotnie setki nocy w lesie.