Festiwal z Natury
Wspólny cel
Składamy się na jedną całość. Razem tworzymy klimat.
Wytrawni prelegenci
Preeti Agrawal, Ryszard Kulik, Joanna Mendecka i inni
Festiwalowe atrakcje
Nie jesteśmy w stanie ich wyliczyć...

Organizatorzy

Cóż tu się rozwodzić!

To po prostu kilka słów o tym, kim jesteśmy, bo oprócz Festiwalu z Natury, mamy jeszcze trochę innych spraw na głowie.

Macie ochotę nas poznać?

Zapraszamy! Poczytajcie, popatrzcie, może w czymś pomożemy?


Logotyp KobieteriaKOBIETERIA – Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych

Misją stowarzyszenia jest inicjowanie, wspieranie i promowanie różnorodnych form aktywności kobiet w społeczeństwie. Łączy nas potrzeba bycia razem, wymiany energii, wzajemnej inspiracji, współpracy, spotkań, tworzenia kobiecych kręgów.

Poprzez wspólne działania poszerzamy świadomość, motywujemy do rozwoju i zmian. Tym samym kreujemy otaczającą nas rzeczywistość, a w związku z tym zmieniamy świat wokół nas. Promujemy życie zgodne ze sobą i własną intuicją oraz postawy bliskie naturze. Organizujemy cyklicznie warsztaty rozwojowe dla kobiet „Kobieteria na Warsztat”, organizujemy cykle warsztatów dla rodziców Dni Bliskości oraz współorganizujemy Dni Różnorodności Kobiet w okolicach 8 marca.

www.kobieteria.org.plwww.facebook.com/pages/KOBIETERIA/215859621820892


Logotyp Vivat EcoVIVAT ECO – blog ekologiczny

Zapis idei stosowania ekologii w praktyce, rodzicielstwa bliskości oraz życia w zgodzie z naturą. Zbiór rozmaitych sposobów na to, by żyć zdrowiej oraz w poszanowaniu Ziemi, z której jesteśmy.

www.vivateco.plwww.facebook.com/vivateco

 


Logotyp WarsztatowniaWARSZTATOWNIA BIAŁYSTOK

Warsztatownia to grupa młodych artystów, którzy swoje pasje i umiejętności chcą przekazywać innym. Znajdujący się w samym centrum Białegostoku schron przeciwatomowy przy ul. Zamenhofa zaadoptowali do swojej twórczej i edukacyjnej pracy. Warsztatownia to nowe, tętniące życiem miejsce spotkań oraz cyklicznie odbywających się warsztatów z wielu dziedzin.

 www.warsztatownia.bialystok.pl, www.facebook.com/warsztatownia


Logotyp Vivat PodlasieVIVAT PODLASIE – Portal Informacji Turystycznej Podlasia

Vivat Podlasie to kompendium wiedzy o miejscach, w których można będzie zatrzymać się na nocleg, lokalach gdzie serwowane są regionalne potrawy, szlakach turystycznych oraz okolicach, do których warto dotrzeć przynajmniej raz w życiu.

www.vivatpodlasie.pl, www.facebook.com/vivatpodlasie

 


Logotyp Podlaska Zielona- KooperatywaPODLASKA ZIELONA KOOPERATYWA

Podlaska Zielona Kooperatywa, to inicjatywa społeczna konsumentów, która ma na celu wspieranierozwoju rolnictwa ekologicznego, regionalnych wytwórców żywności oraz innych źródeł zakupu produktów ekologicznych. Cele te są realizowane są poprzez świadome zakupy, edukację, dyskusje i warsztaty organizowane przez osoby zrzeszone w kooperatywie.

 


Logotyp Opera i Filharmonia PodlaskaOPERA I FILHARMONIA PODLASKA

Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku to największa instytucja artystyczna na terenie północno-wschodniej Polski i najnowocześniejsze centrum życia kulturalnego w tej części Europy.

www.opera.bialystok.pl